Tijdens het blootstellen van de huid aan de zon is het van groot belang de huid goed te beschermen tegen UVA/UVB stralen. De zonbeschermende producten van PAYOT kunnen hierbij een uitkomst bieden. Zij bieden niet alleen bescherming tegen de zon maar bevatten tevens actieve werkstoffen tegen huidveroudering.
De beschermende kracht van zonnebloem
De zonnebloem bezit een buitengewoon inwendig beschermingsmechanisme. De blaadjes zijn rijk aan flavonoïden en beschermen de huidcellen tegen vrije radicalen. Uit de zaden wordt olie verkregen met een anti-oxiderende en herstellende werking op de huidcellen en een ontstekingremmend vermogen.
De zonproducten beschermen tegen de zon, voorkomen vorming van vrije radicalen, herstellen de beschadigde huid en beschermen de cellen.
Geschikt voor de wintersport
Crème Protectrice Anti-Age SPF50
Hoge zonbescherming met UVA/UVB filters die niet alleen beschermt tegen de zon maar ook rimpels helpt te voorkomen. De romige, niet-vette crème smeert makkelijk uit en is zeer geschikt voor de lichte en dunne huid of de huid die makkelijk verbrandt. Gelijkmatig aanbrengen voor en tijdens blootstelling aan de zon. Regelmatig herhalen.
Masque S.O.S. Coup de Soleil
Toch teveel in de zon geweest? Dan is dit ultrafrisse S.O.S. masker een uitkomst. De formule met een hoge concentratie karitéboter en jojobaolie met voedende, verzachtende en beschermende werking herstelt onmiddellijk de door de zon veroorzaakte schade. Een dikke laag aanbrengen op de huid, 10 minuten laten inwerken en de huid voelt weer soepel en comfortabel aan.
Een luchtige, zijdezachte poeder om tijdens de après-ski een mooie, zongebruinde teint te hebben. De selectie pigmenten kleurt de huid stralend en egaal bruin. UVA en UVB filters beschermen de huid. Siliciumdioxide geeft een zijdezacht effect en een gladde teint. Makkelijk met de poederkwast aan te brengen voor een natuurlijk teint.
Ga voor meer informatie ook naar de beeldschone website van Payot.
Deze informatie behoort tot het merkdossier van Payot op BeautyJournaal en wordt zonder tussenkomst van de redactie aangeboden.
Lees hieronder meer productnieuws van Payot.
Meer weten over dit onderwerp?
Schrijf je in voor onze wekelijkse nieuwsbrief!
2 reacties
hoi yasma, we zijn geen winkel maar een nieuwsportal, wellicht kunnen we je helpen met wat advies. heb je al eens bij merken alc Mac gekeken en heb je je kringen dan ook al eens door de makeupadviseur van de stand in bijv De Bijenkorf of bij de parfumerie ermee laten opmaken, dan kun je namelijk meteen zien wat het effect is. verder wil ik je ook vragen om deze test van concealers door professional make-upartist (en lid van ons expertteam) Lydia le Loux eens door te lezen.
misschien moet je ook even vertellen welke producten en van welke merken je tot nu toegeprobeerd hebt en waar het steeds fout gaat.dan kunnen we je nog gerichter helpen.
Hallo,
Ik ben een trouwe lezer van beautyJournaal en nu vroeg ik mij iets af.
ik zit heel erg met donkere kringen onder mijn ogen, let op geen wallen maar echte donkere kringen. Ik weet dat er niks voor is wat echt helpt vandaar dat ik op zoek ben naar een goede concealer. Heb veel al geprobeert van verschillende merken en van heel goedkoop tot heel duur, maar ik heb nog niks gevonden waar ik echt tevreden mee ben. Nu vroeg ik mij af of ik via jullie bepaalde producten kan krijgen en kan testen? Mvgr. Yesma