• Over BeautyJournaal
  • Adverteren
  • Contact
  • Facebook
  • Instagram
  • Twitter
  • Youtube
BeautyJournaal.nl
  • Beautynieuws
    • Gezicht
      • Rimpels en slapte
      • Pigmentvlekken
      • Grove porien
      • Couperose
      • Vette huid
      • Huidziekten
      • Droge huid
      • Gevoelige huid
      • Gezichtsbeharing
      • Oogverzorging
      • Schone huid
      • Voor hem
      • Zonverzorging
    • Cosmetisch medisch
      • Celebrities
      • Injectables
      • Klinieken
      • Medische tatoeage
      • Operatietechnieken
    • Haar
      • Beschadigd of droog haar
      • Fijn haar
      • Grijs geworden
      • Hoofdhuid
      • Kleuren
      • Krullenbos
      • Stylen
      • Stylingtools
      • Voor hem
      • Wassen
    • Werkstof dossiers
      • Alphahydroxyzuur
      • Betahydroxyzuur
      • Peptiden
      • Glycolzuur
      • Vitamine A (+derivaten)
      • Vitamine c
    • Lichaam
      • Beharing
      • Cellulite
      • Contourverbetering
      • Huidziekten
      • Douchen en baden
      • Gezondheid
      • In de spa
      • Lekker smeren
      • Lichaam en zon
      • Seksualiteit
      • Transpiratie
      • Voeten en handen
      • Voor hem
    • Natuurlijk 100%
    • Make-up
      • Gereedschap
      • Lippen
      • Nagels
      • Ogen
      • Teint
      • Voor hem
      • Wenkbrauwen
    • Parfum
      • Mannen
      • Vrouwen
    • Voeding
    • Zakenpraat
      • Cosmeticaclaims
      • De cijfers
      • Marketingtrends
      • Mick’s column
      • Monique schrijft
      • Psychologie
  • Expertadvies
    • Plastische chirurgie
      • dr. Frank Niessen
    • Cosmetische dermatologie
      • dr. Marco van Coevorden
      • Dokter Desiree van den Berg
      • dr. Francis Wu
      • Dokter Frodo Gaymans
      • drs. Hayri Hortoglu
    • Haar
      • Wella experts Ilse en Lieke
    • Huidzorg
      • Mardge Pascaud
      • Tim Vanheusden
  • Geteste producten
    • Gezichtsproducten
    • Haarproducten
    • Lichaamsproducten
    • Make-up producten
    • Parfum m/v
  • Monthly Favorites
  • Brands we love
    • Absolution
    • Biodroga MD
    • Circadia
    • Colorescience/NuFACE/Zo Skin Health
    • Combray
    • Elemis/FillMed/1944
    • Esse Probiotic Skincare
    • IK Skin Perfection
    • Maria Galland Paris
    • Meder Beauty Science
    • QMS Medicosmetics
    • TheraVine™
  • Beautyvideo’s
  • BeautyJournaal Shop

BeautyJournaal » Gezicht » Droge huid » Getest Vichy Aqualia Antiox dagcreme

  • Droge huid, Geteste producten, Gezicht, Rimpels en slapte

Getest Vichy Aqualia Antiox dagcreme

  • 7 mei 2010
  • Reageren
like

geschreven door 

Sabine

Krijgt haar vermoeide huid een frisse teint

BeautyJournaal’s Shop Redactie favorieten

Colorescience Sunforgettable Brush-on Sunscreen SPF 50

De ideale combi van minerale UV-bescherming, huidverzachting en teintverfraaiing.
BEKIJK

Vichy Aqualia Antiox dagcreme

De verpakkingstekst claimt een direct gezond en stralend effect door de kenmerken van een jonge huid te verbeteren: 1. Stralende huid, 2. Ge-egaliseerde teint en 3. Een gladde huid. Vichy zegt zelfs dat binnen twee weken de eerste resultaten zichtbaar zouden moeten zijn. Ik ben benieuwd!  

Lees ook

Loading...
ua-qms
ua-qms
Brands we love Gezicht

Collageen crème? QMS Medicosmetics maakt de allerbeste, lees waarom….

Als begin 30’tiger word ik geconfronteerd met de eerste tekenen van ouderdom: de zogeheten “expressierimpels”. De oogleden die wat slapper worden en gaan hangen.  Een doffe huid  met vlekken en wat littekentjes her en der. Ik kan er mee leven, want zit lekker in mijn vel! Maar mijn aandacht wordt wel steeds vaker getrokken door producten die dit soort “tekortkomingen” aanpakken. Ik was dan ook erg benieuwd naar het resultaat van deze crème. Zou de crème echt de tekenen van vermoeidheid wegnemen, en rimpeltjes en onregelmatige en doffe huid bestrijden?

De tube ziet er cosmetisch uit door haar parelmoer zilveren kleur. Deze misstaat niet op mijn toilettafel! Het doosje is wat minder aantrekkelijk: functioneel en klinisch aandoend, maar daardoor heb ik wel het idee dat het wel eens waar zou kunnen zijn wat Vichy claimt. Hoe dan ook: ik gooi het doosje weg.

De geur is prettig en niet overheersend. De crème smeert makkelijk uit. Bijna fluweelachtig qua substantie en trekt direct in mijn huid. Het voelt verzorgend aan. Je kan  direct je make-up op doen zonder dat er vieze klontjes ontstaan. Zo in eerste instantie ben ik al erg blij met het product. Nu maar eens kijken of op de lange termijn het product mij bevalt.

Lees ook

Loading...
ua esse
ua esse
Gezicht

Rewild your skin! Esse brengt echt het microbioom van je huid weer in balans

‘Na drie weken begint mijn huid er beduidend beter uit te zien, frisser zelfs. Rimpels zijn iets verminderd en de vermoeidheid is minder van het gezicht af te lezen. Dat maakt me dus echt blij.’

Sabine concludeert:

sabineNa drie weken begint mijn huid er beduidend beter uit te zien, frisser zelfs. Rimpels zijn iets verminderd en de vermoeidheid is minder van het gezicht af te lezen. Dat maakt me dus echt blij, ik heb hier een crème te pakken die de belofte waarmaakt op dat aspect. Helaas krijg ik in de T-zone af een toe een oneffenheid te zien. Het lijkt zo waar alsof mijn voorhoofd en kin vettig zijn/worden (ik heb van nature een behoorlijk droge huid), Gelukkig is dit effect niet van lange duur, want ik vind deze crème dus echt fijn. De werking is goed en er hangt een zeer zacht prijsje aan van 17,95.

Lees ook

Loading...
ua-drogemondhoeken
ua-drogemondhoeken
Cosmetisch medisch Expertadvies Gezicht

Wat zijn die mondhoek kloven toch? Dermatoloog Francis Wu geeft advies

Je huid wordt goed beschermd tegen de zon ( SPF 12 en UVA +++). Voorkomen van rimpels is toch altijd beter als het bestrijden. Daarnaast is het product hypo-allergeen. Wat ik jammer blijf vinden is dat je voor dit soort merken naar de apotheek moet. Ik ervaar in de apotheek geen shopbeleving en dat werkt nadelig voor cosmetica, vind ik. Toch is Vichy Aqualia Antiox is de moeite waard om je daar overheen te zetten.

Als je meer wilt weten over stamcelbescherming, lees dan deze artikelen op BeautyJournaal er nog eens op na. Ik kan op die claim niets checken, omdat ik niet zou weten hoe mijn huid daar op zou kunnen reageren. Geur, smeerbaarheid, instant effect, verzachting en uitstraling blijven toch de meest duidelijke punten om te beoordelen (helaas). Je leest hier ook nog het artikel dat de BeautyJournaal-redactie al eerder schreef over de Aqualia-lijn.

 

Meer weten over dit onderwerp?

Schrijf je in voor onze wekelijkse nieuwsbrief!

like
Lees hier BeautyJournaal’s disclaimer over sluikreclame en auteursrecht.
Over deze schrijver
Sabine

Sabine

Op haar 16e heeft ze plastische chirurgie gehad voor haar flaporen, ze is verslaafd aan nagellakjes, mooie verpakkingen en mooie verhalen achter de cosmetica. Ze is niet trouw aan merken maar heeft wel een goed gevoel bij bepaalde brands. Ze vindt het heerlijk om goedkope en dure merken de combineren. Hoe meer ze leest op BeautyJournaal over claims en werkzame stoffen, hoe nieuwsgieriger ze wordt naar de waarheid.
Zij/haar nieuwsberichten
Sabine

Sabine

Op haar 16e heeft ze plastische chirurgie gehad voor haar flaporen, ze is verslaafd aan nagellakjes, mooie verpakkingen en mooie verhalen achter de cosmetica. Ze is niet trouw aan merken maar heeft wel een goed gevoel bij bepaalde brands. Ze vindt het heerlijk om goedkope en dure merken de combineren. Hoe meer ze leest op BeautyJournaal over claims en werkzame stoffen, hoe nieuwsgieriger ze wordt naar de waarheid.
Zij/haar nieuwsberichten
Ook de moeite waard
Loading...
ua-qms
ua-qms
Brands we love Gezicht

Collageen crème? QMS Medicosmetics maakt de allerbeste, lees waarom….

ua esse
ua esse
Gezicht

Rewild your skin! Esse brengt echt het microbioom van je huid weer in balans

ua-drogemondhoeken
ua-drogemondhoeken
Cosmetisch medisch Expertadvies Gezicht

Wat zijn die mondhoek kloven toch? Dermatoloog Francis Wu geeft advies

UA francis
UA francis
Expertadvies Gezicht Lichaam

De beste uitleg over hormonen en huidverzorging in de overgang, door dermatoloog Francis Wu

ua-mariagalland
ua-mariagalland
Brands we love Gezicht

Schoonheidsspecialiste Hèlen Lochmans over haar ‘once in a lifetime’ liefde: Maria Galland Paris

ua-fav
ua-fav
Geteste producten Gezicht Haar Lichaam Make-up Monthly Favorites

BeautyJournaal testpanel favorieten februari 2021

16 reacties

  • Jolanda schreef:
    11 mei, 2010 om 09:45

    T’is wel leuk daar in die negen (of zeven) straatjes buurt. Je krijgt daar wel ongelijke benen, stoep op, stoep af, maar wat een leuke winkels!

    like
  • Gerti schreef:
    11 mei, 2010 om 08:21

    Ha ha. Andere keer. En veel plezier!

    like
  • Jolanda schreef:
    11 mei, 2010 om 08:20

    @ Sorry, onze trouwdag, die brengen wij door in gepaste dronkenschap!

    like
  • Gerti schreef:
    11 mei, 2010 om 07:54

    @Jolanda, ik ben zaterdag in de buurt van Skins Amsterdam. Was van plan dan te gaan.

    like
  • jolanda schreef:
    11 mei, 2010 om 00:47

    Skins R’dam (erg aardig!!) of A’dam, ook leuk!

    like
  • Gerti schreef:
    10 mei, 2010 om 21:16

    @Jolanda, misschien moeten we daar een keer afspreken, jij voor de oogschaduw, ik voor de lippenstift. En allebei een foundation advies 🙂

    like
  • Jolanda schreef:
    10 mei, 2010 om 21:04

    @ Gerti, in het begin oefenen met het draaien en de gewenste hoeveelheid die er dan uit ploft als een wormpje. Het droogt snel en is makkelijk op te brengen met dat kwastje. Ik heb een paars-bruine en ik ga nog voor een lichtere tint naar Skins.

    like
  • Gerti schreef:
    10 mei, 2010 om 20:40

    @Jolanda, hoe is dat nou, zo’n vloeibare oogschaduw? Heb zelf nog 2 lippenstiften op mijn verlanglijstje staan. En de foundation schijnt geweldig te zijn, maar oh zo duur.

    like
  • Jolanda schreef:
    10 mei, 2010 om 20:32

    @ Gerti, ik heb laatst ook mijn eerste Ellis Faas oogschaduw gekocht! Heerlijk spul!

    like
  • sabine schreef:
    10 mei, 2010 om 19:25

    Gerti

    helemaal eens!! Hoe blij wordt je van een luxe lipstift, poedertje, nagellakjes..
    Kan me voelen als een klein kind in de snoepwinkel!! 😉

    like
  • Gerti schreef:
    10 mei, 2010 om 18:54

    Inderdaad jammer dat Vichy, Eucerin, La Roche Posay zo klinisch ogen, maar het zijn wel uitstekende merken op gezichtsverzorging. En voor de ‘shopbeleving’ kun je je ook uitleven in luxe make up. Ik kan echt blij worden van een Dior of Chanel lippenstift. En laatst mijn eerste Ellis Faas gekocht :).

    like
  • Redactie, Monique schreef:
    10 mei, 2010 om 13:13

    uhu, onder de rubrieken gezicht en dan zon en onder lichaam en dan zon, vind je allerlei artikelen over dit onderwerp:-)

    like
  • sabine schreef:
    10 mei, 2010 om 12:52

    Ah heel verhelderend!!

    like
  • Redactie, Monique Redactie, Monique schreef:
    8 mei, 2010 om 10:11

    mogge sabine, lees dit artikel nog maar eens:

    https://www.beautyjournaal.nl/zonnecreme-betekent-dun-smeren-ook-minder-factor-op-je-huid/

    like
  • Sabine schreef:
    8 mei, 2010 om 09:27

    Ik ga er altijd van uit dat een creme met SPF het beste is, maar heb er nooit bij stil gestaan dat dat wat weinig kan zijn… Als ik echt de zon in ga smeer ik zowiezo een zonnebrandcreme. Maar wat is dan een betere spf factor?

    like
  • miumiauw schreef:
    7 mei, 2010 om 11:48

    SPF 12 vind ik best weinig.

    like

Reageren X

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

BeautyJournaal nieuwsbrief

Elke dinsdagavond het weeknieuws in je mailbox! Meld je hieronder aan.

Botox verslapt spieren, dus ook ook die van je wenkbrauwen?

April
drs Frodo Gaymans, cosmetisch arts

drs Frodo Gaymans, cosmetisch arts

Video! 1 minuut met dr. Frodo: zakken je wenkbrauwen door Botox?

Dit zijn onze experts

user user user user user user user user

Dit zijn onze testers

user user user user user user user user user user user

Laatste reacties

  • Hallo, helaas heb ik ook al erg lang erg veel last van pigmentvlekken. Hype… Bijzonder! De melasma van Corine wordt behandeld met tranexaminezuur Maartje
  • Beste Kati, we verwijzen je graag naar het speciale complicatie spreekuur b… Lezersvraag: siliconen fillers in de lippen herhalen, kan dat? Redactie, Monique
  • Ik heb siliconelippen waar kan ik het verwijder ?… Lezersvraag: siliconen fillers in de lippen herhalen, kan dat? Kati
  • @Mary, wat leuk Mary dat jij de voetcrème van Eucerin ook zo fijn vindt. O… BeautyJournaal testpanel favorieten maart 2021 Gerti
  • Beste Angela, dank je wel voor je vraag. Tranexaminezuur vertraagt de melan… Bijzonder! De melasma van Corine wordt behandeld met tranexaminezuur Corine
  • Hollo Corine, hoelang moet je de tabletten slikken voordat je resultaat gaa… Bijzonder! De melasma van Corine wordt behandeld met tranexaminezuur Angela
  • Ook ik ben fan van de Urea voetcreme van Eucerin!… BeautyJournaal testpanel favorieten maart 2021 Mary
  • Hoi Christa, dank voor je reactie bij dit artikel en evenzo dank voor je vr… Corine onderzoekt aanbrengtechniek van minerale foundation Corine
  • @Corine, is het noodzaak om bij een mineralen foundation ook een minerale p… Corine onderzoekt aanbrengtechniek van minerale foundation Christa
  • Wat een ontzettend lieve reacties voor Helen van jullie. Mooi!… Schoonheidsspecialiste Hèlen Lochmans over haar ‘once in a lifetime’ liefde: Maria Galland Paris redactie, Monique

Volg ons op Instagram

  • Het effect van Botox is heerlijk ontspannen, maar kun je er verslaafd aan raken en is dat erg op de langere termijn? Het schijnt erg lekker te zijn en het heeft óók nog een therapeutisch effect Eerlijk antwoord van cosmetisch arts Frodo Gaymans op BeautyJournaal vandaag. Video! Link in bio @kliniekdokterfrodo #botox #verslaving #ontspanning #cosmetischarts #vraag
  • ‘Het lichaam is het nieuwe gezicht,’ zegt cosmetisch arts Stephen Marks van de Kliniek voor Esthetische Geneeskunde in Amsterdam. ‘We zien dat bijvoorbeeld injectables in de kuiten en protheses in borsten en billen vaker worden vaker overwogen. We gaan dus steeds verder in onze zoektocht naar het perfecte lichaam.” Fabrikanten spelen hier handig op in en reageren met een overvloed aan nieuwe producten en behandelingen. Stephan: “Het is daarbij de kunst om net dat ene pareltje te vinden dat daadwerkelijk toegevoegde waarde biedt.” KVEG vond dit pareltje vorig jaar in de Verenigde Staten. Bij fabrikant Cutera, dé wereldwijde expert op
  • Botox is niet het beste middel als je ouder wordt...cosmetisch arts van een van de beste klinieken van Nederland, Frodo Gaymans is er eerlijk en stellig over. Luister naar zijn korte, krachtige boodschap op video. Natuurlijk vertelt hij wat je wel kunt doen Link in bio☀️ @kliniekdokterfrodo #botox #huidverslapping #rimpels #injectables #cosmetischarts
  • Ja, zuurstofdoorlatend is ineens een trend in de wereld van nagellak. Is het gezonder? Hmmm, er gaat een andere gedachte achter schuil. Van religieuze aard. Lees de review van schoonheidsspecialiste Karmelita vandaag.. Link in bio @orlynederland #nagels #nagellak #nagelstyliste #zuurstofdoorlatend #gezondenagels #koran #islam #moslimabeauty
  • Laat me je vertellen over de allermooiste collageen-houdende én stimulerende skincare die er is:QMS Medicosmetics Link in bio... @qmsmedicosmetics @mark_stanlein #collageen #hyaluronzuur #peptiden #huidverbetering #glow hydratatie @beautyjournaal_daily
  • De rol van geavanceerde glycatie-eindproducten (AGE’s) is in de afgelopen jaren in toenemende mate besproken als het gaat om huidveroudering. Ons lichaam heeft eigenlijk altijd te maken met AGE’s. We krijgen ze binnen via de voeding, maar mensen kunnen ze zelf ook aanmaken. Gelukkig kan het lichaam vrij makkelijk en snel dingen opruimen en omzetten. Als men in een goede gezondheid verkeert, zorgen AGE’s niet zo snel voor problemen. Maar de hoeveelheid AGE’s in het lichaam neemt toe met de leeftijd en een overmaat kan dan gevolgen hebben voor de gezondheid en de huidconditie. Lees het verhaal van voedingsexperts Samantha
  • Ohlala, wat zijn er weer veel leuke nieuwe favorieten van de maand van het BeautyJournaal team! Echt even gaan kijken;-) Link in bio @paulaschoicenl @vitaminstorenl @redken @eucerin_nl @thisworks @cliniquenl @ctilburymakeup @oiolab
  • Combray is opgebouwd uit een zuiver plantaardige olie en gecombineerd met de allerbeste antioxidant stof: Oxofulleram. Het is in staat om wel 30x sterker dan bijvoorbeeld vitamine E vrije radicalen op te zuigen. Vrije radicalen staan aan de wieg van veel laaggradige ontstekingsreacties die ook huidproblemen veroorzaken. Link in bio, lees verder... @combray_skincare #vettehuid #rosacea #gemengdehuid #gecombineerdehuid #acne #puistjes #huidolie #antioxidanten
  • Met Botox kun je prachtige ontspannende resultaten bereiken, echter moet je opletten bij onderliggende ziekten. Botox is namelijk niet te verwijderen, als het niet gaat zoals het gewenst was. Cosmetisch arts Dokter Frodo legt het haarfijn uit, in 1 minuut. Neem de moeite om even te luisteren naar hem;-) Link in bio @kliniekdokterfrodo #botox #injectables #rimpels
  • Mascara’s testen. Het is altijd een dankbaar onderwerp. Mascara is a girl’s best friend. Met goede voor en nafoto’s. Echt even kijken Link in bio♥️ @diancolle_ @beautybydian @1944paris_nl @maybelline @benefitnetherlands @jeffreestarcosmetics #mascara #mascaratest #mascarareview #bestemascara #wimpers
  • Het is niet warm maar uit de wind voel je de zon alweer in kracht toenemen. Dit zal ook effect hebben op je pigmentvlekjes. Laat ze niet donkerder worden, wij hebben tips♥️ Denk maar zo: alle kleine beetjes helpen... Link in bio☀️ #pigmentvlekken #zon #uvfilter #zonnebrandcreme @combray_skincare @iconicelements @paulaschoicenl @theordinary @larocheposay
  • Op BeautyJournaal besteden we al vele jaren aandacht aan de problematiek van lekkende/zwetende siliconen implantaten. Voorheen spraken we van het asia-syndroom, tegenwoordig wordt het ook wel ‘breast implant illness’ genoemd. Hoe krijg je die microkleine deeltjes siliconen uit je lijf? Lees het op BeautyJournaal vandaag... Link in bio #borsten #borstvergroting #borstimplantaten #asiasyndrome #breastimplantillness #breastimplantillnessawareness #silicone #ziekdoorsiliconen

Copyright © 2009-2018 Beautyjournaal.nl.

  • Disclaimer over sluikreclame en auteursrecht
  • Privacy
  • Cookie instellingen