• Over BeautyJournaal
  • Adverteren
  • Contact
  • Facebook
  • Instagram
  • Twitter
  • Youtube
BeautyJournaal.nl
  • Beautynieuws
    • Gezicht
      • Rimpels en slapte
      • Pigmentvlekken
      • Grove porien
      • Couperose
      • Vette huid
      • Huidziekten
      • Droge huid
      • Gevoelige huid
      • Gezichtsbeharing
      • Oogverzorging
      • Schone huid
      • Voor hem
      • Zonverzorging
    • Cosmetisch medisch
      • Celebrities
      • Injectables
      • Klinieken
      • Medische tatoeage
      • Operatietechnieken
    • Haar
      • Beschadigd of droog haar
      • Fijn haar
      • Grijs geworden
      • Hoofdhuid
      • Kleuren
      • Krullenbos
      • Stylen
      • Stylingtools
      • Voor hem
      • Wassen
    • Werkstof dossiers
      • Alphahydroxyzuur
      • Betahydroxyzuur
      • Peptiden
      • Glycolzuur
      • Vitamine A (+derivaten)
      • Vitamine c
    • Lichaam
      • Beharing
      • Cellulite
      • Contourverbetering
      • Huidziekten
      • Douchen en baden
      • Gezondheid
      • In de spa
      • Lekker smeren
      • Lichaam en zon
      • Seksualiteit
      • Transpiratie
      • Voeten en handen
      • Voor hem
    • Natuurlijk 100%
    • Make-up
      • Gereedschap
      • Lippen
      • Nagels
      • Ogen
      • Teint
      • Voor hem
      • Wenkbrauwen
    • Parfum
      • Mannen
      • Vrouwen
    • Voeding
    • Zakenpraat
      • Cosmeticaclaims
      • De cijfers
      • Marketingtrends
      • Mick’s column
      • Monique schrijft
      • Psychologie
  • Expertadvies
    • Plastische chirurgie
      • dr. Frank Niessen
    • Cosmetische dermatologie
      • Dokter Desiree van den Berg
      • dr. Francis Wu
      • Dokter Frodo Gaymans
    • Haar
      • Wella experts Ilse en Lieke
    • Huidzorg
      • Mardge Pascaud
      • Samantha Kool
      • Tim Vanheusden
  • Geteste producten
    • Gezichtsproducten
    • Haarproducten
    • Lichaamsproducten
    • Make-up producten
    • Parfum m/v
  • Monthly Favorites
  • Brands we love
    • Absolution
    • BABOR
    • Biodroga MD
    • Circadia
    • Colorescience/NuFACE/Zo Skin Health
    • Esse Probiotic Skincare
    • IK Skin Perfection
    • iS Clinical
    • Maria Galland Paris
    • Meder Beauty Science
    • QMS Medicosmetics
    • TheraVine
  • Beautyvideo’s
  • BeautyJournaal Shop

BeautyJournaal » Gezicht » Gevoelige huid » Sanne leed onder haar litteken en oneffen huid. Mardge knapte haar huid en haar ziel op!

  • Expertadvies, Gevoelige huid, Gezicht, Vette huid

Sanne leed onder haar litteken en oneffen huid. Mardge knapte haar huid en haar ziel op!

  • 15 maart 2010
  • Reageren

geschreven door 

Het BeautyJournaal-team

Sanne opgemaakt‘Ik heb een vreselijke gezichtshuid, al zeg ik het zelf. Mijn huid is gewoonweg niet egaal en bevat rode vlekjes en sproeten. Helaas is dit niet het enige. Toen ik 12 jaar was ben ik aangevallen door een hond en daar heb ik een lelijk litteken aan over gehouden op mijn kin. Nu accepteer je dit wel op een gegeven moment, maar het feit dat ik ook nog een lelijke gezichtshuid hebt, versterkt mijn onzekerheid erover.Sanne zonder makeup
‘Ik moet ook heel eerlijk zeggen dat mijn gezichthuid alleen maar slechter is geworden. Ik ging op mijn 12e naar de grotere school en daar kwam alles samen: ik begon te puberen, kreeg een beugel, last van vlekjes, pukkels en zelfs puistjes en toen ook nog een litteken! In het ziekenhuis kreeg ik speciale camouflage make-up voor het litteken, maar van lieverlee ben ik mijn hele gezicht ermee gaan bedekken. Het beetje make-up werd gaandeweg steeds meer, ik ging ook nog eens zonnebankkuurtjes volgen in de hoop op een betere huid, maar het werd niet beter, alleen maar slechter. 

‘Ik ben nu 22 jaar en wil door het leven gaan als een vrouw en niet als een Barbie pop.’ 

Ik ben nu 22 jaar en wil door het leven gaan als een vrouw en niet als een Barbie pop. Ik breng elke ochtend uren voor de spiegel voor, alsof ik naar een feestje ga. Onopgemaakt de deur uitgaan is taboe voor mij. Ik leer nu gaandeweg wel meer afwisselen met make-up en verschillende soorten foundations en concealers, maar de onzekerheid blijft. Ik heb zelfs het idee dat ik al de eerste lijntjes zie komen!

Sannes litteken 1Ik ben eerder bij een plastische chirurg geweest, een flinke tijd geleden alweer. En deze had maar één optie voor mij: het littekenweefsel opnieuw loshalen en dan weer zigzaggend hechten. Zodat het litteken meer in de natuurlijke richting van de huidplooien zou kunnen wegvallen. Maar ik kan geen tweede behandeling aan.  Het lijkt nog als de dag van gisteren dat ik met grote pleisters op mijn kin liep en moest wennen aan de rode lijn in mijn gezicht. Ik zou alles weer opnieuw moeten meemaken: het herstellen ervan en accepteren van de vorm van het litteken. Hopelijk zijn er andere mogelijkheden of opties die het litteken doen verminderen. Misschien ook goed om erbij te zeggen, het is namelijk niet heel erg zichtbaar op de foto. Er zit precies bij de ‘hoek’ van het litteken een deukje. Ik vind het erg lastig om het uit te leggen allemaal en me zo kwetsbaar op te stellen, maar misschien is het wel goed dat ik het ook een keer doe.  

BeautyJournaal heeft contact opgenomen met huidspecialiste Mardge Pascaud en Mardge heeft Sanne aangeboden om haar te helpen. Bijna twee maanden later schrijft Sanne ons het volgende:

‘Het voelt zo fijn om ’s morgens wakker te worden en mezelf te kunnen accepteren met alles zoals het is. Mijn make-up koffertje is wel 3 maten kleiner geworden.’

Beste Mardge en Monique,
 
Mijn excusus dat ik nu pas iets van me laat horen. Allereerst BEDANKT voor wat jullie mij hebben aangeboden. Ik kan het nog steeds niet geloven. Ik zal jullie bij deze een kort verslag toesturen dat ik toendertijd geschreven heb over de eerste behandeling en mijn ervaringen.
Ik ben nu 3 behandelingen verder en ik ben al erg blij met het resultaat. En dat te bedenken dat ik nog maar net over de helft ben.
Het voelt zo fijn om ’s morgens wakker te worden en mezelf te kunnen accepteren met alles zoals het is, vooral ook omdat ik zie dat ik een egalere huid krijg. Het opmaken vind ik nu zelf ook een plezier worden, mijn make-up koffertje is wel 3 maten kleiner geworden doordat ik geen extra poeders, foundations, of andere crèmes meer hoef te gebruiken. Ik hoop dat ik in de zomerperiode, met een gerust hart de activiteiten kan ondernemen zonder me al te druk te maken over mijn make-up en ik kan doen en laten wat ik wil, zonder schaamte.
Nogmaals erg bedankt, ik zal niet weten hoe ik jullie ooit bedanken kan.

Maandag 1 februari:  De dag!
Vandaag is de grote dag dat ik mijn huidanalyse krijg bij Mardge Pascaud in Maaseik. Met veel spanningen ging ik op weg en hoopte ik op een positief bericht. Eenmaal aangekomen ontmoette ik Mardge, ze was erg geïnteresseerd en liet mij merken dat ze me graag wilde helpen. Nadat ze mijn de make-up eraf gehaald had voelde ik me niet erg op mijn gemak, maar Mardge gaf zoveel interessante informatie over Pascaud dat ik me hier minder druk om kon maken. Er werd een huidanalyse gedaan en we besproken de opties die Mardge mij kon bieden m.b.t. het litteken. Ik kwam in aanmerking voor de BioSkinJetting, dit is een manier waarop ze op een natuurlijke wijze mijn litteken kunnen verminderen.

Nadat we alles besproken hadden, stelde Mardge me voor om gelijk te beginnen met de 1e behandeling. En zo gezegd, zo gedaan. Ze begon ze mijn huid in te smeren met een fruitzuur, wat een prikkelend gevoel gaf. Nadat ze dit had gedaan begon ze aan al mijn oneffenheden, zoals puistjes uit te drukken. Mijn huid voelde nu al fris en schoon aan, er werd eindelijk iets aangedaan en ik kon het op dit moment nog steeds niet beseffen dat ik die persoon was die daar in die stoel mocht liggen. Mardge ging verder en begon aan de BioSkinJetting. Ze stak met een heel fijn naaldje onder mijn litteken en zorgde ervoor dat daar een klein wondje ontstond. Hierdoor wordt de huid gestimuleerd om zelf jonge collagene vezels te vormen. Hierdoor zal de vorm van het litteken minder zichtbaar kunnen worden. Ik vond dit erg interessant maar ook een heel vervelende ervaring. Het deed geen pijn door de verdovingscrème , maar het idee was naar en hier moest ik toch echt aan wennen.

‘Onderweg naar huis heb ik denk ik wel tig keer in de spiegel gekeken en in de meegekregen tas met producten.’

Mijn vriend was mee en maakte enkele foto’s tijdens de gehele behandeling, hij vertelde gelijk na de BioSkinJetting dat hij verschil zag en ik kon niet wachten totdat ik het zelf mocht zien. Maar eerst kreeg ik nog een heerlijk masker op, het was nu alleen nog maar genieten. Vervolgens koos Mardge een geschikte covercrème uit voor mij, en deed ze een beetje make-up bij me op. Ik bekeek mezelf in de spiegel en voelde me herboren. Mijn huid voelde zo fris en zo nieuw, ook mijn litteken was gelijk van vorm veranderd en dit kon alleen nog maar mooier worden. Nadat ik dit gezien had kon ik Mardge niet genoeg bedanken. Wat voelde ik me vereerd. Ik kreeg ook voor thuis verzorgingsproducten mee en voedingssupplementen. Onderweg naar huis heb ik denk ik wel tig keer in de spiegel gekeken en in de meegekregen tas. Bij thuiskomst vertelde ik enthousiast aan mijn ouders en vriend over deze dag en of ze me eens in me arm wilde knijpen, want deze dag kon ik niet geloven. En nu nog vind ik het moeilijk om dit hier te beschrijven.

Dinsdag 2 februari:  Het is een ramp!

Vandaag moest ik mezelf gaan veranderen. Ik wil mooi zijn. Ik moet mijn huid goed gaan reinigen en insmeren met de 24-uur crème, plus de voedingssupplementen gaan innemen. Niet eenvoudig, want ik heb moeite met het slikken van tabletten. Denk aan de anticonceptie pil, dit is al een last voor mij. Bij de pillen van Pascaud is de één nog groter dan de ander en ze smaken vies, maar goed, ik ga door. Gelukkig had ik deze dag vrij en heb ik de gehele ochtend tijd gehad voor het inslikken van deze tabletten. Mijn litteken was erg rood en ik voelde zo af en toe een lichte tinteling.

De rest van de week.
Ondanks het lastige innemen van de voedingssupplementen ging het erg goed deze week. Ik had geen bijwerkingen zoals een droge huid en mijn litteken werd lichter van kleur. De Deto-X bracht me weleens in vervelende situaties omdat ik soms naar de wc moest op momenten dat het echt niet kon.

Achteraf gezien kan ik lachen om mijn eerste ervaringen. Op dit moment is het 7 maart en ben ik 3 behandelingen verder. Mijn behandelingen heb ik verder uitgevoerd bij Tineke Wolters uit Winterswijk, een praktijk bij mij in de regio. De 2e behandeling verliep al heel anders en vooral ook veel vlotter, vaak stond ik na een uur alweer buiten. De 2 weken die tussen de behandelingen horen te zitten, verliepen ook normaal. Geen bijzonderheden, alleen een rood en gevoelig litteken de eerste 3 dagen na de behandeling. Het slikken van de voedingssupplementen is totaal geen ramp meer. Ik slik ze zo in!

‘Ik heb een egalere huid gekregen en mijn litteken is al stukken minder zichtbaar.’

Het resultaat van mijn huid en litteken is nu al erg mooi, ik heb een egalere huid gekregen en mijn litteken is al stukken minder zichtbaar. Ik krijg positieve reacties uit mijn omgeving. De conditieverbetering van mijn huid is echt zichtbaar en dat geeft me veel, nieuw zelfvertrouwen. Ik heb soms al dagen dat ik mijn make-up eraf durft te halen in het bijzijn van anderen. Het is voor mij een droom die uit mag komen, en ik kan niet wachten totdat alle behandelingen uitgevoerd zijn.  Bedankt bedankt bedankt!

‘Ik heb soms al dagen dat ik mijn make-up eraf durf te halen in het bijzijn van anderen.’

 

Lees meer tips en adviezen van Mardge Pascaud hier.

Meer weten over dit onderwerp?

Schrijf je in voor onze wekelijkse nieuwsbrief!

Lees hier BeautyJournaal’s disclaimer over sluikreclame en auteursrecht.
Over deze schrijver
Het BeautyJournaal-team

Het BeautyJournaal-team

Het BeautyJournaal redactieteam schrijft artikelen voor BeautyJournaal.nl. Het gaat om artikelen die niet per se door hen op persoonlijke titel gemaakt worden.
Zij/haar nieuwsberichten
Het BeautyJournaal-team

Het BeautyJournaal-team

Het BeautyJournaal redactieteam schrijft artikelen voor BeautyJournaal.nl. Het gaat om artikelen die niet per se door hen op persoonlijke titel gemaakt worden.
Zij/haar nieuwsberichten
BeautyJournaal TV
Ook de moeite waard
Loading...
ua-laser
ua-laser
Beautyvideo's Cosmetisch medisch Expertadvies Gezicht Natuurlijk 100%

3x behandeld met de Erbium Yag laser bij de Waterland Kliniek: dit is Debbie’s nieuwe huid!

ua-onderzoek
ua-onderzoek
Expertadvies Lichaam Zakenpraat

Onderzoek! Eczeem, depressie en angststoornissen versterken elkaar

UA-vaccin
UA-vaccin
Expertadvies Lichaam

Het Shingrix vaccin tegen gordelroos geeft immuunsysteem nog veel bredere boost!

ua-skinuals
ua-skinuals
Expertadvies Gezicht Lichaam Voeding

Skinuals werkt waar cosmetische behandelingen en crèmes niet komen: in de diepere huidlagen.

acrylaat allergie leonore lichtveld
acrylaat allergie leonore lichtveld
Expertadvies Make-up

Materiaalexpert prof. Albert Feilzer: grote toename acrylaatallergie door gelnagels

UA-frodo
UA-frodo
Cosmetisch medisch Expertadvies

Spreekuur met dokter Frodo: ik heb vochtophopingen na een traangoot filler

2 reacties

  • Claire schreef:
    15 maart, 2010 om 15:21

    Die foto rechts is dat zonder make-up? Ik vind je daar namelijk erg fris om te zien en natuurlijk op een mooie manier. De foto links, teveel make-up, wel mooi gedaan dat is een feit maar het maakt je ouder en je hebt het dus niet nodig . Litteken ziet er ook goed uit, totaal niet storend vind ik.

    Gefeliciteerd met dit resultaat! Je bent prachtig, een natuurlijke schoonheid.

  • Barbara schreef:
    15 maart, 2010 om 13:26

    Sanne, ik vind jou al een heel mooi meisje (jonge vrouw van 22) en nu ben je nog mooier!!!
    Ben hartstikke blij voor je, dat je nu een egaler huid hebt gekregen en de littekens minder zichtbaar zijn geworden dankzij Mardge!!
    Super!

Reageren X

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

BeautyJournaal nieuwsbrief

Elke dinsdagavond het weeknieuws in je mailbox! Meld je hieronder aan.

Beautyjournaal TV

Monique haalt de angel van de angst eruit....

mei
Redactie, Monique

Redactie, Monique

Pffff.....het zonnebrand complot. Bang voor uv-filters? Dit is de oorsprong...

Dit zijn onze experts

dr. Frank Niessen, plastisch chirurg dr. Francis Wu, dermatoloog Wella experts Lieke en Ilse Desiree van den Berg, cosmetisch arts drs Frodo Gaymans, cosmetisch arts Mardge Pascaud, beauty innovator

Dit zijn onze testers

Redactie, Monique Sabine redactie, Corine Dian Colle Mandy Glasbergen Lydia le Loux Gerti Harriet Anastasia Anneloes Bruggers

Laatste reacties

  • Beste Else Vlieland, dit artikel gaat alleen over mijn geval en ervaring. … Lipoedeem: cosmetisch arts Adriana Peirera vertelt openhartig over altijd pijn hebben aan haar benen Adriana Villadiego Pereira
  • Beste Veronique, dank je wel voor je vraag. Een goede! Er wordt inderdaad i… Zo verzorgen huidtherapeuten Michelle Janssen en Anouk Bliekendaal rosacea Redactie, Monique
  • Leuk! We zijn benieuwd. Ook op Instagram zijn prachtige voorbeelden te vind… Haartrend alert! De Franse Balayage Shadow van L’Oréal Professionnel Redactie, Monique
  • Hallo Else, Adriana zal zelf nog reageren op jouw commentaar onder dit arti… Lipoedeem: cosmetisch arts Adriana Peirera vertelt openhartig over altijd pijn hebben aan haar benen Redactie, Monique
  • Ik heb deze geur ook van Elie Saab en de geur is geweldig. Zomers, fris, bl… Dian test het frisse Elie Saab Girl of Now Lovely parfum met fruitjes en amandel Angela
  • Waarom zet je de naam van de creme hier gewoon niet bij?… Zo verzorgen huidtherapeuten Michelle Janssen en Anouk Bliekendaal rosacea Veronique
  • Ik ben al heel lang aan het twijfelen wat ik nou eens met mijn haar wil doe… Haartrend alert! De Franse Balayage Shadow van L’Oréal Professionnel Imagekapper
  • Beste Jacqueline, dank voor je feedback. We hebben de bron van alle informa… Vijf mythen over lipoedeem ontkracht! Deel 3: lipoedeem is een progressieve ziekte Redactie, Monique
  • Ook nu weer foutieve informatie in dit artikel. LPG, MLD en andere behandel… Lipoedeem: cosmetisch arts Adriana Peirera vertelt openhartig over altijd pijn hebben aan haar benen Else Vlieland
  • Kan dit artikel alstublieft worden aangepast?! Teveel onjuiste informati… Vijf mythen over lipoedeem ontkracht! Deel 3: lipoedeem is een progressieve ziekte Jacqueline

Volg ons op Instagram

Copyright © 2009-2018 Beautyjournaal.nl.

  • Disclaimer over sluikreclame en auteursrecht
  • Privacy
  • Cookie instellingen