BeautyJournaal’s Shop Redactie favorieten
Davines More Inside Texture This Is An Invisible Serum voor je haar
‘Nieuwsgierig bestudeer ik de verpakking van Volume Glamour Ultra Care Mascara van BOURJOIS. Er is niet veel glamourous aan de verpakking… Basic zwart en wit met veel teksten en claims. Op zich wel herkenbaar Bourjois, alhoewel dit merk de laatste tijd veel verrassende en jeugdige verpakkingen introduceert en deze daar toch zeer saai bij afsteekt!
Wat claimt de volume Glamour Ultra Care Mascara? “2 x volume & care” Ok! Twee keer volume heb ik nodig, en care zou voor het behoud van de wimpers voor de toekomst niet slecht zijn! Een haarmasker eens in de zoveel tijd is toch ook onderdeel van de beauty routine……?
Bourjois vermeldt dat de ingrediënten katoenolie (rijk aan pro-vitaminen en onverzadigde vetzuren) en amandelolie (vochtregulerend en huidirritaties verminderend) de basis zijn voor deze niet irriterende, volume creërende mascara. Op de website wordt benadrukt dat de romige en ultrahullende balsemtextuur omhult, scheidt en de wimpers glad maakt vanaf de aanzet tot in de puntjes. De niet-irriterende formule schijnt zacht voor de ogen te zijn en is gemakkelijk te verwijderen. Tijd om te kijken of deze mascara zijn beloftes waarmaakt (en daarmee niet verdwijnt in de make up tas…..)!
‘De wimpers zien er langer en voller uit en hebben een mooie zwarte dekking’.
Conclusie
Sabine’s (31, senior client services manager) conclusie:
Fijn: Makkelijk aan te brengen. De mascara zit op de wimpers en niet er naast. Ook al gaat het beautyritueel iets te snel (te lang liggen snoozen) en smeer ik het in de ogen: geen traan!! Dat is fijn als je haast hebt en Bourjois maakt waar dat de mascara niet irriterend is.
De wimpers zien er langer en voller uit en hebben een mooie zwarte dekking. Zelfs de wimpers op het onderste ooglid krijgen makkelijk een zwarte laag. Maar of de mascara nou twee keer meer volume creëert? In ieder geval valt het resultaat en de toepassing van de mascara niet tegen. Na een dag heeft de mascara nog steeds niet afgegeven op het onder ooglid. Fijn! Maar toch heb ik het idee aan het einde van de dag, dat een extra laagje wenselijk is. Mijn eindconclusie is dat de prijs/kwaliteitverhouding prima is.
Meer weten over dit onderwerp?
Schrijf je in voor onze wekelijkse nieuwsbrief!
17 reacties
deze mascara is dus ook echt top (vind ik): https://www.beautyjournaal.nl/clinique-curling-mascara-doet-wat-het-belooft/
Sajieda
Thanks voor de tips
Ga het vanavond proberen.
Wat ook een goede mascara is is die van High Impact van clinique
Vol zacht borsteltje en niet waterproof, deze is echt de numero uno onder de mascara’s. Ben zo wie zo geen fan van waterproof, dus deze mascara blijft ook lekker zacht. Neem dan de kleur zwart/bruin (wat zachter dan de kleur zwart).
Tip als je mascara gebruikt, eerste 1 laagje opdoen even wachten en kammen met wimperborsteltje en dan nog een laagje doen, dit zorgt ervoor dat het voller wordt. Vraag een monstertje bij de douglas, doen ze weleens. ook fijn voor mensen met gevoelige ogen.
Net als met eyeliners, veel vrouwen gebruiken zwart terwijl je beter een grijzetint of bruin kan nemen, omdat dit zachter is idd niet hard.
Ladies ik ga het proberen. Zal foto’s maken!
@ Monique ik zeg ook niet dat het niet moois is 🙂 Maar ik denk dat het wat “zachter” zou zijn 🙂
@vanessa maar waarom zou je bruin bij sabine mooier vinden? ik vind het zwart wel pittig juist.
@ Monique. Ja ik denk dat het vooral daar aan ligt, zwart zal idd het meest verkocht worden.
@Sabine. Ik gebruikte vroeger ook altijd zwart omdat ik dacht dat bruin niet echt te zien zou zijn maar dit is helemaal niet het geval. Het is zelfs mooier 🙂
Hi Dames
Eens met Monique! Op de site van Bourjois worden de beschikbare kleuren aangegeven ( en dus ook bruin).
Retailers zijn zelf vrij om hun assortiment te bepalen.
Ik heb de mascara pas in twee drogisterijen gespot en daar was vooralsnog alleen de zwarte versie verkrijgbaar!
@vanessa, wat apart, ik heb er nog nooit van gehoord. het kan wel zo zijn dat ze de pers alleen een bepaalde kleur toesturen, maar het lijkt me economisch niet slim om bij het uitzetten in de winkels eerst alleen zwart te doen en dan pas bruin…het kan natuurlijk wel zo zijn dat een retailer besluit om vooralsnog eerst een kleur te nemen – en dan is zwart is de eerste keuze omdat die het meest verkocht wordt?
@Sabine Ja heb al gemerkt dat ze dikwijls langer wachten met de bruine versie uit te brengen, ik snap eigenlijk niet goed waarom 🙂
Hi Vanessa en Monique,
Op de website van Bourjois geven ze aan dat ze de mascara in drie kleuren gaan uitbrengen.
noir, noir doux en brun!
De mascara is net pas uitgebracht, dus het zou kunnen dat ze nog niet verkrijgbaar zijn.
Fleur,
Wat een goede tips! Ik ga dat direct proberen.
Ik twijfel ook al tijden over het zwart. Ik merk dat nu ik wat ouder ben ( en mijn haar wat blonder is), het zwart wat hard overkomt!
Houd je op de hoogte van mijn bevindingen!
Groetjes
Sabine
Beste Sabine,
Ik zie dat je de mascara beter zou kunnen opbrengen. Ik ben geen visagiste, maar ik heb wel heel veel kennis van make-up en ook hoe je het moet opbrengen. Je zou kunnen proberen bruine mascara te gebruiken (die kleur zal beter staan bij jouw gezicht, de tint is minder hard dan zwart). Wat ik altijd doe is eerst mijn wimpers krullen met de krultang, dan met een doorzichtige mascara (bij de bodyshop of HEMA te koop, een kleurloze mascara die je ook gebruikt om de wenkbrauwen netjes in vorm te brengen) de wimpers bewerken. Doe dit met een spiegeltje die je voor je wat onder je oog vasthoudt. Hierdoor mors je niet snel om je oog en je kunt zo goed zien wat je doet, dat je ook de ooghoeken goed kunt mee pakken. Hierna breng je je basis make-up op (concealer, foundation, poeder, eventueel bronzer, blusher) en dan ga je pas je ogen met kleur opmaken (oogschaduw etc. en eyeliner met kwast of potlood). Als allerlaatste breng je de mascara op (zwart of bruin). Voorzichtig met een vaste hand, zodat je nergens morst om het oog heen (ik kan het in een rijdende bus, maar dit schijnt vrij bijzonder te zijn, haha). Hierna breng je de mascara nogmaals op. Gebruik een wimperborsteltje wanneer de wimperhaartjes teveel aan elkaar kleven, je wilt een natuurlijke look en geen dikke klonten look natuurlijk. Als je ’s avonds nog de deur uit gaat en je wilt een meer glamoureuse look, dan kun je de mascara nogmaals aanbrengen (of alleen op de puntjes). Hierdoor word je blik intenser.
Misschien heeft iemand iets aan deze tips…. dat zou mooi zijn.
Ik heb iets opgestoken van een workshop van Bobbi Brown, maar ben altijd al redelijk goed geweest in het opbrengen van make-up (al zeg ik het zelf 😉 ).
groetjes Fleur
Deze mascara is uitgebracht in 3 kleuren, zwart, bruin en zacht zwart (zeg maar donkergrijs). 😉
@vanessa, er wordt in het persbericht geen melding gemaakt van andere dan een zwarte kleur, dus dat zal je na moeten vragen in de parfumerie, vrees ik.
Bestaat deze ook in de bruine versie? Heb de laatste tijd gemerkt dat de nieuwe mascara’s eerst in het zwart uitkomen en dan pas in het bruin. Vind ik eigenlijk wel jammer want ik vind het er soms beter uitzien met bruine mascara 🙂