In de zomer wil je vooral zorgeloos genieten van zon, strand en terrasjes.
Goed nieuws! Met emerginC kun je gerust je gang gaan zonder dat je je zorgen hoeft te maken over de schade die de zon aan je huid kan aanrichten: vlekjes en huidveroudering.
emerginC: uitgekiend en hooggedoseerd, met respect voor je huid en de natuur
Dit geweldige merk uit de US verenigt alle innovatieve hoogstandjes die er op dit moment verkrijgbaar zijn op het gebied van huidverbetering en stopt ze in een basis die lief is voor jou, je huid en de wereld om je heen. EmerginC maakt gebruikt van hoog gedoseerde uv-bescherming op basis van minerale filters, dus met minimaal risico op (zon)allergische reacties, en met toevoeging van hoog gedoseerde anti-oxidanten. Deze combinaties zijn momenteel de meest perfecte setjes, die je kunt wensen voor optimale huidbescherming in de zomermaanden.
Er wordt gebruik gemaakt van zoveel mogelijk natuurlijke en Fair Trade ingrediënten en de Scientific Organics lijn is zelfs helemaal biologisch; maar óók met de high tech anti-agers die zo vaak ontbreken in bio-merken.
Het emerginC Vitamine C serum
Bevat hoge concentraties (12 en 20%!) werkzame, actieve vitamine C, die werkzaam blijft door de peptide balletjes die je ziet in het flesje, en bij elk gebruik gegarandeerd de collageenaanmaak stimuleert, je huid oplicht, ontstekingen remt en zelfs op de acne huid een hele positieve ontstekingsremmende werking heeft en littekentjes helpt voorkomen.
Pigmentvlekken vervagen en misschien nog belangrijker: de aanmaak ervan wordt genormaliseerd. Je kunt weer in de zon zonder je zorgen te maken dat je dezelfde avond alweer donkerdere vlekjes ziet.
Lees hier meer over de vitamine C serums en achtergronden.
High end zonbescherming SPF 30
Om zonschade te voorkomen kun je jezelf verwennen met de verzorgende zonnebescherming met minerale filters zink + titaniumdioxide, en aloë vera en antioxidanten voor een stralende en vooral beschermde huid.
Ook in tinted variant
emerginC heeft ook de sun block tinted, deze heeft een zacht kleurtje en is geschikt voor alle huidtinten. Je huid wordt mooi geëgaliseerd en is ook te gebruiken als foundation.
Ervaar zelf! Unieke aanbieding, speciaal voor BeautyJournaal lezers!
In samenwerking met Beautyjournaal heeft Indigo Cosmetics, de distributeur van emerginC een aanbieding om kennis te maken met deze twee topproducten voor de zomermaanden.
Bij aankoop van ons revolutionaire emerginC vitamine c serum, ontvang je de high end zonverzorging SPF 30 voor de halve prijs! Bekijk de aanbieding en profiteer!
emerginC Summer facials
Er zijn ook heerlijke schoonheidsbehandelingen mogelijk met emerginC; gun jezelf een Organic Waterlily Facial bijvoorbeeld, geweldig om zonschade te beperken en je huid te kalmeren. Of een effectieve anti-aging behandeling zoals de Super Firm Facial.
Voor meer info over producten of waar je een behandeling kunt krijgen met dit top spa merk, check je de site www.indigocosmetics.nl
WIN de After Sun Active Hydrating Complex
Je huid beschermen na blootstelling aan de zon is net zo belangrijk natuurlijk. Maak je zonbeschermingsritueel compleet met de After Sun van emerginC: Active Hydrating Complex, ter waarde van 49 euro. Wil je kansmaken op dit product? Klik hier om naar de winpagina te gaan.
emerginC wordt in Nederland gedistribueerd door:
Meer weten over dit onderwerp?
Schrijf je in voor onze wekelijkse nieuwsbrief!
9 reacties
hoi marianne, ik heb persoonlijk nog geen ervaring met de vitamine c van Emerginc, maar ik weet wel dat het absoluut mogelijk is om je teint te egaliseren met C. je moet natuurlijk niet in de zon gaan bakken en absoluut je huid insmeren met een zonnefilter.
Mijn huid is na mijn zwangerschap echt super gevoelig voor de zon geworden. Ik had echt zo’n zwangerschapsmasker. De laatste jaren ging ik zoveel mogelijk in de schaduw zitten om te voorkomen dat de vlekken nog donkerder zouden worden. De Sunblock van emerginC was al een hele ontdekking. Die gebruik ik elke dag ipv van een foundation, ik gebruik die met een tintje. Die voelt echt heerlijk zacht, een heel verschil dat vette gevoel van een standaard zonnebrand.
Dit lijkt me wel een goed moment om het Vitamine C serum te testen, is er iemand die hier ervaring mee heeft? Worden je pigment-vlekken echt minder?
Noortje, ik zie het al, je bedoeld de Crease Ease lijn van emerginC! Het serum en de gel in mei samen voor EUR 218. De absolute top onder de rimpelbestrijders. Niet bepaald goedkoop nee, maar wel effectief. We krijgen echt hele positieve reacties van klanten. Sommigen durven niet meer zonder !
Goed dat je het aangeeft Iris, want er is inderdaad een speciale lezersaanbieding voor BeautyJournaal! Maar die gaan over het serum en de sunblock, en Noortje heeft het over een gel en een serum – nu weet ik alleen niet welke ze bedoelt.
Ik wil even reageren op Noortje, want de actie van vitamine C serum met sunblock van emerginC kost namelijk EUR 117,90 en niet, zoals ze aangeeft EUR 218 ! Dat scheelt nogal 😉
Onbekend merk voor mij! Lijk mij super leuk om te testen!!!
Ja dat weet ik ook wel. Ik lees beautyjournaal elke dag en ik vind de testen ook erg leuk om te lezen op die manier heb ik ook al een paar keer iets gekocht wat door één van de leden van het panel is getest. Bijv. reinigingsmelk van Swiss care. Maar ik blijf voor het meeste toch Paula’s choise gebruiken op de foundation na. Daar is Dior mijn favoriet.
Goedemorgen Noortje, als je beautyjournaal regelmatig volgt, weet je dat we in elke prijsklasse over producten schrijven. Ook voor jouw budget zal er zeker iets van je gading te vinden zijn.
Ik keek op de site omdat ik dacht vitamine C serum is wel wat voor mij maar ik schrok me rot van de prijs normaal voor de gel en het serum € 290,00 en nu dan € 218,00. Gelijk ven gekeken naar anti age. Het lijkt er op alsof je gestraft wordt omdat je een oudere huid hebt. De reiniging en toner vallen wel mee maar specifiek voor een oudere huid dan moet je wel heel diep in de buidel tasten.