Menard Ryokuei en Clarins Eau Ensoleillante zomergeuren
21 .05 .2009
Het zonnetje schijnt, het verlangen naar zomerse geuren neemt toe. Deze week kregen wij weer wat frisse watertjes binnen. Lees en geniet!

menard-ryokueiNeem Ryokuei van Menard: fris en delicaat zoals het luxe Japanse merk haar reukwater omschrijft. Het parfum is geïnspireerd op de harmonie van de Japanse cultuur en de uitzonderlijke schoonheid van het Japanse landschap. Ryokuei is de geur van stromend water en groene reflecties uit de serene Japanse natuur. Open je zen spirit en ervaar een gevoel van kalmte en ontspanning. 

De drie woorden die deze Eau de toilette definiëren zijn: groen, water, fruitig en we zijn het er helemaal mee eens. Hoewel het een androgyn parfum is vinden wij het toch meer iets voor vrouwen. Wat erin zit? Topnoten: osmantus, fruit, water, groene planten, Hartnoten: viooltjes, muguet, rozen, jasmijn, gardenia en Basisnoten: witte muskus, ambergrijs, sandaalhout.

Een zacht parfum voor in je tas, als je je tussendoor heel subtiel wilt opfrissen voordat je naar de volgende vergadering gaat en geen wolk van zware geurnoten wilt verspreiden. 50 ml kost 49 euro.

Verkoopinformatie: www.beautymusthaves.nl

clarins-eau-ensoleillanteClarins zonneparfum

Ook zo lekker subtiel en altijd goed is Clarins Eau Ensoleillante; licht als een zomerbriesje, luchtig als de wind van de vroege zomermorgen. Er zit mimosa in, mandarijn, grapefruit, ylang ylang en patchoeli. Bij de geur is nu ook een bodymilk uitgekomen. De sprau kost 50 ml 22 euro, de bodymilk 250 ml 33 euro. Clarins heeft ook in de Eau Dynamisante lijn heerlijk lichaamsparfums en verzorgingsproducten.

 

Bekijk ook onze film over voorjaarsparfums (2009) op BeautyJournaal TV

En ook de film over de nieuwe colognes van 4711

All rights reserved, lees eerst onze disclaimer voor overname van beeld en artikelen.
Deel dit artikel:
  • Print
  • email
Deel dit artikel:
  • Facebook
  • Twitter
  • Hyves
  • LinkedIn
  • NuJIJ
  • Technorati

Reacties

Een reactie op Menard Ryokuei en Clarins Eau Ensoleillante zomergeuren

  1. waar is de RYOKUEI MENARD

    gp van doorn de haan

Laat een reactie achter

Your email address will not be published. Verplichte velden zijn gemarkeerd als *

*

Voer uw naam in.

Voer een juiste e-mail adres in.

*

Voer een bericht in.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Beautyjournaal magazines


Expert advies:
Parfum

Meer expert advies

Geteste producten:
Parfum

Meer geteste cosmetica

Expert advies:
Mannen

Parfumjournalist Erik Zwaga laat je sidderen.....
Meer expert advies

Geteste producten:
Mannen

Meer geteste cosmetica

Recente artikelen met Redactie, Monique

Garnier, L' Oréal Paris, Dior, Estee Lauder, dr Brandt...
van Clinique, Biodermal, dr Murad...
‘Aandacht voor kniptechnieken en grafische looks komt terug’...
Advertentie